CZĘŚCI DO KRUSZAREK

Jesteśmy w stanie odlać dla Was każdą część!


Największy nacisk kładziemy na wysoką jakość wykonania oraz jak najdłuższą żywotność naszych produktów. Nasze odlewy charakteryzują się wysokimi parametrami ścieralnymi i użytkowymi. Oferujemy odlewy ze stopów bardzo elastycznych, trudnościeralnych stopów manganowych, wysokochromowych które po poddaniu obróbce cieplnej osiągają twardość około 60 HRC. W sprzedaży posiadamy elementy ścierne do kruszarek różnych marek i typów takie jak: listwy udarowe, listwy odbojowe, pancerze, szczęki itp. Jesteśmy otwarci na produkcję części nie znajdujących się jeszcze w naszej ofercie (współpraca w zakresie opracowania dokumentacji) oraz na współpracę z nowymi kontrahentami w branżach surowców mineralnych i skalnych, cementowo wapiennych, recyklingu i budownictwie.

Zapewniamy dostawę części do kruszarek takich marek jak:

Allis Chalmers, BL-Pegson, Brown Lenox, Cedarapids, CFBK, Extec, Finlay, Fintec, Hartl, Hazemag, HMH Rubblemaster, Kleeman, Reiner, Kobelco, Kue Ken, Lokomo, Makrum,  MFL, Neyrtec, Nordberg, Officine Mechaniche OM, Parker, Pegson, PF, Powerscreen-Pegson®, PSP Engineering, Sandvik®, SBM, Svedala, Symons, Telsmith®, Tesab.

Listwy udarowe:

Posiadamy w ofercie listwy udarowe (młotki) do kruszarek udarowych ze stopów manganowych, wysokochromowych oraz martenzytowych. Zapewniamy dostawę części do kruszarek wszystkich popularnych marek min.: Hazemag, SBM, Tesab, PF, Rubblemaster, Pegson i innych.

Szczęki:

Posiadamy w ofercie szczęki stałe i ruchome do kruszarek odlewane ze stopów 14%Mn, 18%Mn oraz 22%Mn. Oferujemy szczęki o różnych profilach: standardowe, quarry, supertooth, heavy duty do wszystkich najpopularniejszych marek kruszarek.

 

Stożki :

Posiadamy w ofercie stożki wewnętrzne(ruchome) i zewnętrzne(stałe) do kruszarek odlewane ze stopów 14%Mn, 18%Mn oraz 22%Mn. Oferujemy stożki do wszystkich typów komór kruszących i aplikacji. Posiadamy części do wszystkich najpopularniejszych marek kruszarek.

 

Młotki:

Oferujemy młotki odlewane ze stopów manganowych 14%Mn oraz 18%Mn, wysokochromowe oraz bimetal. Nasze młotki stosowane są w kruszarkach młotkowych a także strzępiarkach złomu.

 


Inne części

Oferujemy również inne części do kruszarek, przesiewaczy i płuczek mieczowych w tym pancerze, płyty (listwy) odbojowe, kliny, śruby, nakrętki, wały z stożkami nośnymi, korpusy, tuleje brązowe, filtry oraz wiele innych części zamiennych do kruszarek i przesiewaczy.