MASZYNY

KRUSZARKI

Opis: Typy dostępnych kruszarek: szczękowe, udarowe, młotkowe i stożkowe.

Kruszarki Szczękowe

Opis produktu: Kruszarki szczękowe przeznaczone są do rozdrabniania materiałów twardych i średnio twardych, jak np. bazalt, granit, rudy metali, kwarc, stłuczka szklana, wapień, piaskowiec, klinkier cementowy itp. Materiały te nie mogą jednak posiadać zanieczyszczeń ilasto-gliniastych więcej niż 5% oraz wilgotności większej niż 10%. Szeroki zakres wielkości kruszarek i ich parametry techniczne pozwalają stosować je w różnych węzłach kruszenia – począwszy od wstępnego kruszenia aż do węzła produktu finalnego.

 

Kruszarki udarowe

Opis produktu: Kruszarki udarowe przeznaczone są do rozdrabniania materiałów twardych i średniotwardych, jak np. dolomit, granit, wapień, klinkier, piaskowiec, węgiel. Materiały te nie mogą jednak posiadać zanieczyszczeń ilasto-gliniastych w ilości większej niż 15% oraz wilgotności maximum 20%. Kruszarki te służą do przygotowania materiałów do budowy dróg, nasypów kolejowych, jak również do wstępnego rozdrabniania materiałów, podlegających dalszej przeróbce w innych urządzeniach, np. w młynach.

 

Kruszarki stożkowe i młotkowe

Opis produktu: Kruszarki stożkowe przeznaczone są do rozdrabniania materiałów twardych i średniotwardych, jak np. bazalt, granit, rudy metali, diabaz, kwarc, wapień, piaskowiec, klinkier cementowy. Materiały te nie mogą jednak nie mogą posiadać zanieczyszczeń ilasto-gliniastych w ilości większej niż 5% oraz wilgotności więcej niż 10%. Kruszarki te służą do przygotowania materiałów do budowy dróg, nasypów kolejowych, jak również do wstępnego rozdrabniania materiałów, podlegających dalszej przeróbce w innych urządzeniach, np. w młynach. Kruszarki stożkowe posiadają hydrauliczne podparcie zespołu wewnętrznego stożka kruszącego. Regulacja szczeliny wylotowej jest regulowana hydraulicznie i odczytywana z pulpitu sterowniczego. Hydrauliczne zabezpieczenie przed przeciążeniem powoduje automatyczne ustąpienie stożka wewnętrznego i jego powrót w pierwotne położenie po ustąpieniu przeciążenia.


Przesiewacze

Opis: Przesiewacze wibracyjne przeznaczone są do wstępnego i końcowego sortowania materiałów sypkich, takich jak urobki skał i kruszyw naturalnych o różnej twardości i granulacji. Przeznaczone są do pracy w układach technologicznych ciągów produkcyjnych zakładów przeróbczych skał i minerałów.

Używane Przesiewacze

Opis produktu: Przesiewacze używane zostają poddane gruntownym remontom podczas których stosujemy najwyższej jakości części . Posiadamy wieloletnie doświadczenie w remontach maszyn. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w dziale „Remonty”.

Nowe Przesiewacze

Opis produktu: Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom oferowane przez nas nowe przesiewacze charakteryzują się długim okresem żywotności oraz wysoką sprawnością. Niezawodność ta zostaje osiągnięta przez wykorzystanie technologii skręcania ze sobą elementów składowych, a także przy wykorzystaniu nowoczesnych technik produkcyjnych.

Nasza firma oferuje możliwość wykonania przesiewacza pod wskazane wymiary oraz specyfikacje.