O NAS

Firma Byteks Zbigniew Śliwiński funkcjonuje na rynku od 2006 roku oferując łatwy dostęp do wysokiej jakości części zamiennych maszyn i urządzeń stosowanych w różnych gałęziach przemysłu, takich jak górnictwo, energetyka, elektrociepłownie, cementownie i wiele innych.

Zajmujemy się sprzedażą odlewów charakteryzujących się wysoką odpornością na ścieranie (stopy wysoko chromowe, manganowe), stopów żaroodpornych, staliw konstrukcyjnych oraz węglowych. W naszej ofercie posiadamy również części z żeliwa szarego czy sferoidalnego.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz stała współpraca z odlewniami zapewnia naszym klientom najwyższą jakość dostarczanych części staliwnych i żeliwnych w konkurencyjnych cenach. Jednym z najważniejszych atutów firmy Byteks jest fakt posiadania największego w Polsce magazynu różnego rodzaju części zamiennych, do wszystkich typów kruszarek.

Od 1 grudnia 2022 roku firma BYTEKS została oficjalnym przedstawicielem na Polskę firmy ITW Performance Polymers, producenta m.in. masy KORROBOND 65. Zapraszamy do zakładki, aby poznać więcej szczegółów na temat tego produktu.

Ponadto zajmujemy się remontami maszyn, sprzedażą laminatów, maszyn używanych dla górnictwa odkrywkowego oraz serwisami wykonywanymi u klienta.

Bardzo ważnym elementem polityki naszej firmy jest nieustanny rozwój czego dowodem obsługa przedsiębiorstw stanowiących kluczową rolę w gospodarce. Nasze przedsiębiorstwo odnotowuje regularny wzrost liczby pracowników czy otwarcie nowego oddziału na Dolnym Śląsku. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej obsługi klientów z wielu branż, dlatego też rozbudowujemy nasz magazyn również o taśmy do przenośników, części do koparek, ładowarek, węzłów betoniarskich, strzępiarek do złomu oraz maszyn rolniczych.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Firma Byteks istnieje na rynku od ponad piętnastu lat. Przez ten czas zdobyliśmy wiedzę oraz doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie podjąć się realizacji większości zleceń.
Posiadanie własnego, rozbudowanego o różny asortyment magazynu, pozwala spełnić oczekiwania klientów w zakresie szybkich i terminowych dostaw.